Web Tasarım

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hizmetlerimiz

1Dijital Strateji ve Danışmanlık

 

Müşterilerimize her gün gelişen dijital medyadan maksimum fayda sağlamaları için stratejiler geliştiriyoruz. Adımlarını sağlam atabilmeleri için bu yeni mecradaki iletişimin nasıl kurulup yönetileceği konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Dijital medyada'da hedeflenen noktaya gelebilmeleri için tüm bilgi birikimimizi onlarla paylaşıyor ve yol gösteriyoruz.

2Profesyonel Web Tasarım

 

Günümüzde kullanıcılar web sitelerihakkındaki kararlarını çok hızlı bir şekilde veriyor. İlk izlenim kullanıcı kazanmaktaki en önemli unsurlardan biri.Hedef kitlenizi etkileyecek iyi düşünülmüş ve sunulmuş tasarımlar sizi sektörünüzdeki rekabette ön plana çıkartacaktır.

 

3Web Uygulama Geliştirme

 

Web uygulama geliştirme amaç ve beklenti doğrultusunda görselliğin doğru bir şekilde fonksiyonalite ile birleştirilmesi ile en verimli sonuca ulaştığına inanıyoruz. Bu yüzden sizleri gerektiği kadar çok dinliyor ve en doğru çözümü üretmek için planlama safhasının en önemli adım olduğunu düşünüyoruz. Teknik altyapı ve görsellik iyi bir planlama ile birleştiğinde sonuç beklentilerinize cevap verecektir.

4İçerik Yönetim Sistemi (CMS)

 

Web sitenizin yönetimini tamamen sizlere bırakıyoruz . En yeni yazılım teknolojileri ile hazırladığımız içerik yönetim sistemi ile web sitenizi tam anlamıyla kontrol edebilirsiniz.Yönetim panelinde sitedeki tüm içerikleri kolayca güncelleyebilir yeni bölümler oluşturabilir video ve fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Temelinde google seo (arama motoru optimizasyonu) düşünülerek kurguladığımız yazılım bu yöndeki ihtiyaçlarınızı da karşılayacaktır.

 

5E-mail Marketing

 

Kitlenize mail yolu ile ulaşmak en güçlü dijital pazarlama yöntemlerinden biri olmaya devam ediyor.Toplu e posta gönderimleri için dünyada bilinen firmalar ile çalışıyor ve sizlere detaylı gönderim raporları sunuyoruz. Gönderimlerinizden daha iyi sonuçlar elde edebilmeniz için konu/kampanya özelinde tasarım çalışmaları yapıyoruz.

6E-Ticaret Sistemleri

 

Bir e-ticaret yazılımının gerektirdiği tüm altyapı özellikleri ve fonksiyonları barındıran sistemimiz ile yeni müşterilere ulaşmaya başlayabilirsiniz. Size özel hazırlanacaktasarımınız ile fark yaratın . Dijital pazarlama ve Danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

 

7Arama Motoru Optimizasyonu

 

Tüm çalışmalarımızda kullandığımızSEO(Arama Motoru Optimizasyonu) temelli altyapı ve doğru içerik kurgusu en iyi sonuçları almamızda en önemli unsur.Sizi rakiplerinizden bir adım öne geçirebilmek içinhem danışmanlık hemde altyapı desteği sunuyoruz. SEM (Arama Motoru Pazarlaması)ile arama motorlarında ulaşabileceğiniz en üst noktayı hedefliyoruz.

8Sosyal Medya Pazarlama

 

Artık hayatımızın bir parçası olan sosyal medya markalar ve kurumlar için vazgeçilmez bir iletişim aracı haline geldi. Kurumsalfacebook ve twitter sayfaları hazırlıyoruz dilerseniz sizler için yönetiyoruz ve danışmanlık hizmetleri sağlayarak sizleri yönlendiriyoruz. Sosyal ağlardan maksimum geri dönüş almanızı hedefliyoruz.

 

9Yazılım Geliştirme

 

İşinize özel web tabanlı uygulamalargeliştiriyoruz.Yaptığımız çalışmalar ile verimliliğinizi arttırarak zaman tasarrufu sağlamayı hedefliyoruz.İşinizi kolaylaştırırken bir yandan da ölçülebilir ve raporlanabilir sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

10Kurumsal Kimlik Çalışmaları

 

İş dünyasında firmanızı geleceğe taşımak için sizi temsil eden özgün, güvenilir ve saygın tasarımlarla kumsal kimliğinizi oluşturuyoruz.Logokatologbroşürkartvizit vb. ihtiyaçlarınızı kurumsal çatısı altında tolayıp iş dünyasındaki temsil gücünüze güç katıyoruz.

 

11Hosting Hizmetleri

 

Web sitenizin yayınlanması ve ilgili tümteknik hizmetleri kendi sunucularımız üzerinden veriyoruz. Sitenizin hızlı gezilebilmesisorunsuz yayında kalmasıe-postalarınızın güvenliğigüvenlik sertifikalarınız ve ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok konuda destek ve çözümler sunuyoruz. Oluşabilecek teknik sıkıntılar durumunda sizlere telefon desteği ile yardımcı oluyoruz.

12Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

 

Doğru reklamlarla hedef kitlenize uygun bütçelerle ulaşmanızı sağlayacak hizmetler... Gereken reklam donelerinin oluşturulması, kayıtlarının yapılarak takip edilmesi, sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon, banner görsellerinin hazırlanması, popüler dizin ve rehberlere kayıt gibi hizmetlerle kampanyalarınızın, çeşitli etkinliklerinizininternet ortamında daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

 
Etiketler:   Web Tasarım 
Haberler
Siirt'in önde gelen reklam ajanslarından bi...
ONLINE KATALOG
SIKÇA SORULAN SORULAR
SERTİFİKALAR
BİLGİLENDİRME FORMU
www.siirtreklam.com
Tasarım ve Kodlama: Site içerisindeki Tüm Materyanlar Hakkı Saklıdır.
Bizi Takip Edin